Baylan Global Yapı ve Gümrükleme

Değerli Misafirlerimiz,

1996 yılında gümrüklerde küçük bir komisyonculukla başlayan yolculuğumuz şimdi hiç durmadan ve her geçen gün gelişerek devam ediyor. Baylan Global Yapı ve Gümrükleme Hizmetleri Sanayi Ticaret Limited Şirketi olarak sizlerle çalışmaktan mutlu ve sevinçliyiz. Tecrübemiz 20 yılı aşkın olmasının verdiği güvenle siz değerli nakliyeci dostlarımızla çalışmaktan gurur duymaktayız. Şirket olarak ''İyi hizmet İyi kalite doğurur'' anlayışındayız.Bu anlayışla Baylan Global Yapı olarak 2010 yılından sonra ise  Gayrimenkul ve Kat karşılığı İnşaat işlerinede siz değerli dostlarımızın önerisiyle başladık.

Şirketimiz şu anda sadece gümrüklerde organizasyon, gümrükleme işleri yapmakta olup çok yakında bütün gümrük kapılarında organizasyon yapma aşamasına geleceğiz. Şirket olarak gümrük komisyonculuğunun ne kadar hassas bir konu olduğunu bütün çalıştığımız müşterimize verdiğimiz kaliteli hizmet ile bunu gösterdik.

Yaptığımız her işin, her yatırımın ülkemizin toplumsal ve kültürel hayatına mutlak katkı sağlayacağı bilincindeyiz. Ancak üzerinde yürüdüğünüz yolu, çağın gerekliklerine uygun hale getirmek ve kilometre taşlarını doğru zamanda ve doğru yere koymak kaydıyla ve bu gururlu yolun her kilometresinde bu günde yarında birlikte olmak dileklerimizle..

Web Konsepti | Profesyonel Web Projeleri